| BuzduganDinu a întrebat:

Buna TPU.

De ce nu imi merge Nero?
Am instalat aproape toate versiunile de nero si cand dau la Burn nu imi recunoaste CD-romul, imi scrie "Image Recorder", la fiecare nero, ce poate sa fie?

2 răspunsuri:
| DanuTzCarbon a răspuns:

Ia nero start smart dar vezi cand ai selectat fisierele de pus pe cd, pe pagina urmatoare trebuie sa-ti apara viteza de punere, daca nu ti apare insemna ca e image recorder. mai sus de viteza scrie asa dai click pe aia si dai cealalta optiune parca hld sau nu mai stiu cum sad

| grmgrm a răspuns:

Vezi sa fie cd-rw, nu doar cd-rom happy CD-Rom-ul nu poate face CD-uritongue