| Aide a întrebat:

Deci am o problema. Eu am un cont de facebook si la mine pe calculator mai vin niste prieteni si isi acceseaza contul (ei nu au calculator). Totul bine si frumos pana astazi cand am vru sa intru pe facebookul meu. Miam scris adresa si parola si mi-a aparut contul unuia din ei. si acolo jos scria " nu sunteti Ionut" si am dat click si mi-am pus adresa mea de mess si cand am scris parola iar mi-a aparut asa. Nu stiu ce sa fac. Va rog sa, ma ajutati. FUNDA

Răspuns Câştigător
| xBebee a răspuns:

Probabil, unul din ei si-a facut cont pe adresa ta... ai putea sa dai ca tu esti, ca ai uitat parola si apoi o schimbi. Intrii pe acel cont si il stergi, apoi il reactivezi pe al tau.

BAFTA, fundita/

2 răspunsuri:
| Parad0X a răspuns:

Incearca sa stergi toate coockies si memoria cache, daca nu sti cum poti folosi ccleaner, https://www.google.ro/......https?/url

| xAlly a răspuns:

Esti sigur ca ai scris parola corect? Poate ca persoana respectiva ti-a schimbat parola si e-mail-ul de la contul de Facebook. Totusi, cand e-mail-ul este schimbat, se primeste un mail de confirmare pe vechiul e-mail in care este mentionata schimbarea de e-mail. Incerca sa dai la forgot password sau am uitat parola mai pe romaneste straight face