| anca123j a întrebat:

Buna TPU ...este un joc pe hi5 care se numeste : Honey Monstee si cand dau click pe cufar imi apare o kutie rosie si mov cu semnu intrebarii pe ele. Ce fac, cu cutiile? nu joc de mult jocul. plz ajutati-ma dau fundita la ce care raspunde primul cu raspuns korect.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cutia aceea se afla o jucarie.Trebuie sa o misti de colo-colo pana se desface...nici eu nu prea stiu cum se deschide, dar eu am deschis-o.Succes!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In cutie se afla a jucarie o iei din cufar o pui in camera si dai clik pe ea si se deschide

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apasa pe cutie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa apesi pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le scoti din cufar si le pui pe podea apoi dai clik pe el si ai cadouri acolo jucarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai pe item box si il pui unde vrei in casa ta si apoi dai click pe el si iti da ceva fain sau naspa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apesi pe ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu joc honey monstee, acele cutii poti sa le vinzi, adica ti apasat cu manuta pe una dintre ele si le duci la o casa de marcat pe care scrie SEND.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il scoti din cufar si il pui pe podea. apoi aduci animalutul tau langa cutie. apesi pe cutie si cutia va disparea. apoi in josul cufarului va aparea nr a cate cutii ai desfacut si gasesti jucariile. sper ca te-am ajutat!

| florinmare89 a răspuns:

Pai dai x

| GeorgyIubitzicaTa a răspuns:

Pai trebuie sa dai clik pe ea si ti se va deschide... daca dai clik o data si nu se deschide da clik de mai multe ori |(acolo s afla o jucarie ) sper sa-ti fie de folos funda?