| Miruna1239 a întrebat:

Eu de cativa ani am probleme cu unghiile. Sunt foarte subtiri si se exfoliaza. Am inceput sa folosesc tratamentul Eveline 8in1 si ulei de cuticule si au inceput sa se regenereze. Problema este ca de Paste as vrea sa imi pun gel pe unghia mea dar sunt prea scurte. Ce imi recomandati sa folosesc pentru a creste pana in ultima saptamana din luna martie?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa pui gel pe unghii, daca ai deja probleme cu sanatatea lor!
Fa-ti niste analize medicale si hormonale, pentru ca ai carente de vitamina A si probabil E.