| anonim_4396 a întrebat:

BUNĂ TPU! Fac cost suplimentar pe telefon dacă îmi conectez prin cablul de date telefonul la internet?
P. S. am un LGkp501

8 răspunsuri:
| Peppy a răspuns:

Nu cred.Nu stiu sigur.Si eu am acelasi model de telefon.Da-mi un mesaj pe privat, te rog frumos cand poti tu.

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru Peppy):

Nu pot sa iti trimit msj privat ca sunt inca membru junior
oricum poza se gaseste oriunde ai cautao si daca o stergi se sterge si nu o mai vezi.

| Peppy a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Multumesc,si nu cred ca iti foarte mult taxa suplimentara.

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru Peppy):

Nu ai pentru ce sa-mi multumesti
chiar ca nu imi place
odata nu am observat si am vb prea mult la telefon. am facut cost suplimentar 5 euro sad

| Peppy a răspuns (pentru SimpleGirl408):

App:daca stergi din album media si ai si in card, se sterge automat(neaprata!)si din card, nu?

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru Peppy):

Cred ca da! am telefonul de 2 ani dar tot ma chinui cu el... Oricum e de buna calitate! as vrea sa imi cumpar altul dar imi place asta. l- am scapat odata in apa si l-am reparat. faza e ca l-am bagat din greseala eu, cu mana mea,. Si a stat doar cateva secunde. Si odata cand l -am scapat intr-o balta si a stat 30 de minute [( cat l-am cautat pe la 4 magazine, prin toata scoala si pe afara ) nici nu ma puteam gandi ca e intr-o balta ] nu i s-a intamplat altceva decat s-a inchis iar dupa ce s-a deschis a mers cred ac mai bine decat inainte. e bun telefonul. l-am scapat de 2 ori pe ciment si de 100 de ori pe covor si pe parchet. e ok!

| Peppy a răspuns (pentru SimpleGirl408):

Multumesc pentru raspunsuri! Daca poti ai putea sa ma adaugi la prieteni si pe yahoo?
App:Craciun fericit fericit fericit!
I love you!

| SimpleGirl408 a răspuns (pentru Peppy):

Sorry... habar nu am cum fac asta! e mai bine asa