| BubleBluexD a întrebat:

Imi apare pe desktop la fiecare icoana[la numele icoaneleor ex: my computer] este incadrat in negru, sau alta culoare p care o pot schimba eu big grin
Cum sterg chestia asta straight face Ma enerveaza la culme! Cum fac sa nu imi mai apaar, negru, sau alb sau alte culori la icoane straight face
fundita cel mai bun raspuns!

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| bluelikenever a răspuns:

E din cauza pozei pe care o ai pe desktop..asa e si la mine, doar ca pe mine nu ma deranjeaza..incearca sa schimbi poza de pe desktophappy

| BubleBluexD explică (pentru bluelikenever):

Am mai avut poza asta de multe ori, si e pentru. prima oara cand face asa straight face Deci cum fac sa dispara alea at wits' end? Asta vreau sa stiu sad

| bluelikenever a răspuns (pentru BubleBluexD):

Pfff,nu stiusaddaca zici ca ai mai avut poza si nu era asa, nu stiusad imi pare rausad incearca totusi sa pui alta poza sa vezi daca tot asa se vede.

| crazyboy9616 a răspuns:

Click dreapta pe desktop ----> Arange icons by----> Lock web items on desktop