| anonim_4396 a întrebat:

imi place foarte mult sa am parul lung dar, nu-mi place cind parul meu e despicat, si trebuie permanent sa-l frezez cite putin, dar ce sa fac ca sa nu mai are nevoie ca sa fie frezat? aveti vreo idee?

4 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Sunt si masti gata facute care sunt cele mai sanatoase si contin si sampon si balsam si ierpuri pentru despicarea parului, am vazut intr-o farmacie naturista.

Răspuns utilizator avertizat
| EvaneSScence a răspuns:

Se despica la varfuri pentru ca nu e sanatos. Intretine-l mai bine cu unele masti ( cu ulei de masline si galbenus de ou de ex )

| anonim_4396 explică (pentru EvaneSScence):

Fii mai explicita, cum sa fac aceasta masca, cit timp sa stea etc etc