| ubithitika a întrebat:

Buna TPU imi puteti spune niste informati despre siteul www..softonic.com vreau sa stiu daca este bun si nu iau virusi si daca jocurile nu sunt cu virusi si ca ma pot baza pe el vreau cat mai multe raspunsuri fiecare raspuns are cate un vot iar cel castigator 2vot si funda. Multumesc tuturor.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pe softonic ai doar jocuri in versiune trial (de proba)! Nu gasesti jocuri FULL download si DA e sigur in privinta virusilor. Softonic nu promoveaza pirateria.