| Dominator a întrebat:

In aceasta seara este pastele! Toata lumea stie logic!
Intreabarea mea este urmatoarea: prietenul meu cel mai bun nu vrea sa mearga la inviere dar totusi el crede in Dumnezeu, mi-a zis ca nu vrea pentru ca i este somn si prefera sa joace metin rolling on the floor omg! Eu ma duc desigur ca biserica este in fata blocului meu big grin
Dar si el sta aproape sta langa blocul meu! Ok deci de ce nu vor unii sa nu mearga la invierea Domnului totusi e o sarbatoare foarte sfanta, si in plus iei lumina sfanta! Deci de ce nu vor unii sa mearga la inviere?

2 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

Poate nu sunt credinciosi sau sunt obositi, sau au altceva de facut...happypaste fericit

| Dominator explică:

Si voua la fel tuturor paste fericit