| geani444 a întrebat:

In primul rand va urez un an nou fericit si acum intrebarea mea stiti cumva vreun serial ceva film pe episoade care sa o ia de la episodul 1 ca as vrea sa urmaresc si eu, ultumesc

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate panzele sus, vizionare placuta. http://www.youtube.com/watch?v=lNp2geaIq0c

| RaulFarkas a răspuns:

Sunt multe pe seriale, cauta pe google seriale filme subtitrate, si dai pe primul rezultat
Te duci la "Lista de seriale online" e scris pe un buton rosu si acolo e o lista lunga in ordine alfabetica cu seriale subtitrate in Romana.

| Kenzo99 a răspuns:

Un film frumos care are mai multe episoade este Prison Break este genial filmul.Sau daca iti plac tipurile horror actiune incearca Supernatural. Sper ca ti-am fost de ajutor