| lola9 a întrebat:

Intrabarea mea este : AZI am descarcat de pe internet un PHOTOSHOP numit Photoshop professional 11 sau cam asa ceva era foarte bun si chiar era excelent dar cand sa il salvez trebuia sa platesc l-am dezinstalat si am instalat photoshop illustrator (nu stiu sigur) de el mi-a placut mai mult dar cand sa il salvez trebuia sa platesc o cheie.Cea ce ma intereseaza este ca prin Photoshop sa sterg cosi,sa slabesc corpul,sa machez fata,sa schimb culoarea ochiilor, culoarea parului, sa schimb parul si sa fac tatuaje (pe gratis cand salvez sa nu mi ceara bani) ei bine stiti un program ca sa indeplineasca toate astea?

1 răspuns:
| iuliamusic a răspuns:

Daca ai tableta sau smartphone poti descarca modiface gratis daca nu am idee