| Agelina a întrebat:

Intrebare cam nasoala dar...
Cum fac sa blochez un id? sa nu mai poata intra nici cum pe el persoana respectiva?

5 răspunsuri:
| SandaraPark a răspuns:

Ii dai ignore.te duci la persoana resp,dai click dreapta,dai delete,am cauti din nou idul intrii in casuta unde vb si iti apare ignore this user,dai acolo, dai next, finish si gata:X

| Agelina explică:

Deci...nu ati inteles.
Eu vreau sa ii blochez id-ul unei persoane nu sa ii dau ignore sau sa sterg id-ul meu.
Vreau sa fac acea persoana sa isi faca alt id... sa nu mai poata intra pe primul nicicum!

| SmileFreedom a răspuns:

Poti sa dai la Forget passworld si acolo o sa iti zica sa bagi id-ul si niste intrebari.Scri la nimereala si dupa 20 de incercari se bloacheaza id-ul respectiv pentru 24 de ore...Alt ceva nu cred ca stiu. Sper ca te-am ajutat:*

| Pєтяσηєℓα a răspuns:

Cum a spus şi SmileFreedom intri la forget password iar acolo o să-ţi pună nişte întrebări[cele pe care lea pus când a făcut id-ul].La întrebări poate ghiceşti si aşa îl poţi bloca sau schimba parola.Mai mult nu ştiu happy