| Dragosh195 a întrebat:

intrebarea mea este: de ce am nevoie pentru a imi conecta calculatorul la televizor? adica asa, sa-l folosesc ca si monitor...
multumesc.scuzati categoria big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| candygirl a răspuns:

Ai nevoie de un tv tuner si trebuie sa tragi cablu cum e la tv si la calc big grin. daca vrei, am eu unul de vanzare smug.

6 răspunsuri:
| Corina a răspuns:

Pentru acest lucru ai nevoie de un TV tuner. Detalii aici:
http://ro.wikipedia.org/wiki/Tv_tuner

| unknownn a răspuns:

Ai nevoie de un aparat, numai stiu ce aparat are fratemiu dar apasa pe un buton si imaginea de pe calc se vede pe televizor, si invers
Nu-ti trebuie TV TUNER!

| Claudiu2011 a răspuns:

Ai nevoie de tv tunner.citeste despre tv tunner. daca te-am ajutat da funditza...am vz ca e vreo 50 - 60 - 70 de lei depinde de marca si model.

| 34588773 a răspuns:

Se poate conecta dar asta depinde de televizorul tau.Nu-ti pot spune de ce cablu ai nevoie pentru ca nu stiu ce fel de mufe distribuie tv, dar cauta un cablu cu doua capete diferite unul sa fie acelasi cu cablul de la monitor care intra in unuitate, iar celalalt capat sa intre in tv de obicei acolo unde se conecteaza dvd-ul sau orice alt fel wach video

| ionutz4u92 a răspuns:

Va trebui nsa iti suporte placa grafica o astfel de iesire. De obicei placile video mai noi au aceasta functie.

| cartus762 a răspuns:

Ai nevoie de un tv out