| Bichi a întrebat:

Buna TPU joc gta san andreas de mult timp si am un program de bagat masini in joc am bagat freo 10 masini si acu imi da o eroare cand se incarca don't send stiu ca daca reinstalez jocu merge da nu vreau ca am multe masini misto bagate de mine oare din cauza ca am bagat masini imi da eroare.Si cum sa-l fac fara sa.l reinstalez?

4 răspunsuri:
| Reyko95 a răspuns:

Din cauza masinilor....Deci mai bine reinstaleazal si sa iti bagi doar masinile mai importante (cele cu care te plimbi mai mult)
Stiu asta pentru ca si mie mi s.a intamplat
Sper ca te.am ajutat

| SerjManiack a răspuns:

E clar ca jocurile crackuite si pline de patchuri cu masini sau alte moduri vor da erori peste erori.Asta e! Reinstaleaza-l si lasa-l cat mai curat.

| dariusbocos a răspuns:

Daca iti bagi multe masini jocul nu le mai citeste nu le mai introduce si apare aceea eroare care nu suporta acele fisiere cu masini

| wwwal a răspuns:

Poate are o masina eroare si trebuie scoasa si bagata a vechie sau reinstalat jocu