| Papalu a întrebat:

M a ajutati va rog cu o problema foarte grava?
Mi am uitat parola de la fb si contul pe care il avem s a reciclat... Ce pot sa fac?
Dau funda la primul rasp corect!
Va multumesc! :* :* :*
crying

Răspuns Câştigător
| Boblobobonti a răspuns:

Pentru aceasta problema nu se mai poate face nimic, din pacate. Dar poti sa iti faci altul, si sfatul meu este ca de acum sa iti faci o parola universala (aceeasi ca la mess, facebook hi5 skipe ai alte conturi). Aceasta parola trebiue sa contina minim 6 caractere de tip numere, litere dar si simboluri, toate combinate. Funda! big grin

| Papalu explică (pentru Boblobobonti):

Cum pot sa il sterg? pe acela vechi

2 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Sa iti faci alt cont, sau sa te lesi de el!