| bogdypolice a întrebat:

Buna TPU happy
Nu mai stiu ce sa joc!
Puteti sa imi recomantati niste jocuri pentru PC cu conditia:
Jocurile sa fie de tip GTA, Mafia 2, Just Cause 2, Bully ceva de genul asta dar in afara de acestea de ma sus.
Sa fie cat mai reale din toate punctele de vedere:gameplay, harta, playeri etc. deci ceva de genul celor mentionate mai sus.

Cu cat mai multe cu atat mai multe.
FUNDA + VOT! 11

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

Counter strike, warcraft, call of duty

3 răspunsuri:
| Céline7 a răspuns:

Stiu c ate asteptai ca un baiat sa-ti raspunda la intrebarea asta, dar eu stiu ca varul meu joaca un joc pe nume "counter strike'' si nu se mai poate dezlipi de el big grin counter strike e un joc cu impuscaturi! happy

| xamwazady a răspuns:

Frate cred ca nu ai jucat metin2 pana acum.Cel mai tare joc.NUmai in Romania sunt 7 milioane de playery
Aici:http://www.metin2.ro/landing/?f=3NAVHL6DM4

| Nmare a răspuns:

Saints row 3