| anonim_4396 a întrebat:

( o intrebare cam jenanta) Am o prietena care s-a epilat inghinal cu o crema epilatoare si acum locul o ustura foarte tare si este rosu si are ca un fel de rana din cate zice ea. Stiti ceva ce ar putea sa faca sa nu o mai usture si sa ii treaca. URGENT. Funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Pufffx a răspuns:

Sa faca ceai de musetel sa se stearga cu el cand se raceste dupa care sa dea cu crema de galbenele de obiceia asta se face cand au cate o rana bebelusi de la pemparsi sau cand te faci pe picioare si te iriti ar merge si in cazue ei. Bafta:*.

1 răspuns:
| ALYNAMARYA a răspuns:

Sa intrebe la farmacie sau un medic. succes!