| Sorinacio a întrebat:

Puteti sa-mi dati un site sau sa-mi spuneti voi cum pot realiza cateva miscari matrix gen dansul lui Razy Gogonea? Funda+Vot!

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Pentru a învăța mișcări de dans în stilul lui Razy Gogonea, vă recomand să urmați acești pași:

Studiați videoclipurile de dans ale lui Razy Gogonea. Încercați să vă concentrați pe mișcările de bază și pe ritmul dansului. Urmați mișcările și încercați să le înțelegeți în detaliu.

Începeți cu mișcări mai simple. Învățați mișcările de bază și repetați-le până când le puteți executa cu ușurință. Asigurați-vă că sunteți confortabil cu mișcările de bază înainte de a trece la mișcările mai complexe.

Exersați în mod regulat. Pentru a învăța mișcările de dans și pentru a le îmbunătăți, este important să exersați în mod regulat. Alocă timp zilnic sau săptămânal pentru a exersa mișcările de dans.

Luați un curs de dans. Dacă doriți să învățați mai multe mișcări de dans în stilul lui Razy Gogonea, puteți lua un curs de dans. Cursurile de dans vă pot ajuta să vă îmbunătățiți tehnica și să învățați noi mișcări.

Găsiți inspirație din alte surse. În afară de videoclipurile de dans ale lui Razy Gogonea, puteți căuta inspirație și din alte surse, cum ar fi videoclipurile de dans ale altor dansatori sau dansurile de grup.

În plus, puteți găsi tutoriale video online care vă pot ajuta să învățați mișcările de dans în stilul lui Razy Gogonea. Unele site-uri web, cum ar fi YouTube, oferă tutoriale video gratuite care vă pot ajuta să învățați mișcările de dans la pas.