| BiaBubulina a întrebat:

sa va zic o poveste : eram pe mess si mi-a dat una accept si avea id miley cyrus nu stiu cum. iar, dupa cateva zile avea webul pus la status si l-am luat, mi-a dat accept si parca era ea. se misca si asa... doar ca, a doua zi sia pus iarasi webul dar numai era miley era ea, o fetita. am intrebat-o : cum ai facut sa para ca esti miley? si mi-a zis: cu un prg...
si de atunci tot ma intreb : cu ce prg a facut ea?
navea cum sa fie poza pentru ca mergea se misca si funda cine imi explica daca a fost o pacaleala sau chiar e adevarat cu prg

Răspuns Câştigător
| Britney13 a răspuns:

Pai eu cred ca nu avea nici-un program ci doar are doua sau trei poza ci miley si le schimba constant pentru ca asa se poate insela webu' si eu intr-o zi m-am dat avril lavigne si pot sa ma laud ca mi-a iesit chiar foarte bine si pot sa iti spun sincer sigur asa a facut P. S Funda?

2 răspunsuri:
| Radaaa a răspuns:

@Britney13 laughingdoamne fata trasnitear`laughing

| Alexandra_6314 a răspuns:

De ce nu o inrebi direct pe ea?
thinking