| anonim_4396 a întrebat:

* Bună TPU. Se apropie ziua iubitului meu şi nu ştiu ce să îi iau. Îmi puteţi da nişte sfaturi?

10 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Ceva,haine,incaltaminte,bomboane.

| arual93 a răspuns:

Poate un parfum, sau o brataratu, tu il cunosti cel mai bine, gandeste-te ce si-ar dori si ce gusturi are

| Robert1337 a răspuns:

Depinde ce ii place, cati ani are?!
Poti sa-i cumperi un parfum, nu stiu...

| Ionut01 a răspuns:

Buna!
depinde ce ii place iubitului tau
personalizeaza un tricou cu o poezie realizata de tine (nu postata de pe net)
care sa contina sentimentele care le simti...
cred ca orcarui baiat i-ar placea asta
sper ca te-am ajutat
Numai bine!

| mariutzafrumusik a răspuns:

Poti sa cumperi o rama de fotografii si sa pui o poza cu voi doi. Sper ca te-am ajutat

| olivikkka a răspuns:

O ceasca sau alteca cu poza voastra, un ceas tu il cunosti mai bine, succes

| Alishia a răspuns:

Nu te-as sfatui sa-i cumperi parfum deoarece parfumurile difera de la pH pielii.Incearca sa-i cumperi un accesoriu gen bratara sau lant daca poarta, o curea cu tinte sau o rama, un album foto.Ti-as sugera de altfel sa nu te bagi la capitolul ceasuri, s-ar putea sa nu-i placa modelul sau sa nu-l poarte.Ideea e sa-i cumperi si ceva ce o sa foloseasca

| eek a răspuns:

Daca deja ai trecut prin faza cu ceas, parfum, tricouri ar fi o idee sa ii cumperi ceva ce stii ca i ar placea sigur. pot sa ti dau un exemplu..prietenului meu ii place foarte mult filmul star wars, drept urmare i am cumparat tricou cu star wars, i am facut un origami in forma de yoda (in caz ca nu esti oarte familiara cu filmul e un personaj de acolo). sau daca nu ii poti face o surpriza.dar depinde de cati bani esti dispusa sa cheltui. poti rezerva o masa la un restaurant mai sofisticat in cazul in care e mai gurmand de felul lui..si sa alegi meniul dinainte si un vin bun..sau poti sa iei bilete la premiera unui film pe care te bate la cap sa l vedeti de ceva timp. anyway. poti face o gramada de lucruri dragute pentru el..doar ca eu nu prea am cum sa ti dau ceva concret pentru ca nu stiu ce fel de persoana e.

| DeeeaA a răspuns:

I-ai putea lua orice.
Fiind iubitul tau nu cred ca il interesaza mai mult partea materiala decat ca tu sa fii langa el.winking Daca dalaughing, stiu eu.un parfum, o bratara de argint, ceva de imbracat sau ceva ce stii tu ca isi doreste.
Pa, pa!

| Alishia a răspuns:

Buna,te-as sfatui sa nu-i iei parfumuri, fiecare parfum depinde de pH pielii si s-ar putea sa nu-l prinda. Daca e genu care sa poarte bratari, palarii, sau alte accesorii poti sa-i iei unu.Incearca o curea cu tinte sau poate un tricou.