| walken_3333 a întrebat:

Buna TPUhappy
spuneti-mi si mie niste idei pentru desene... ceva in stilul horrorbig grin

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Pai incearca sa faci o fata vampir cu niste ochii auri, cu niste colti lungi ascutiti, majiti cu sange, eu am facut desenul asta acum un an, la scoala am luat nota 10 pe el.adevarul este ca profa s-a cam speriat, dar a admirat creativitatea.incearca sa faci o casa darapanata, un varcolac stand pe un deal, iar pe cer sa fie luna plina, sunt multe idei, incearca sa cauti pe google.scrii imagini horror sau vampire, sau blood si gasesti cate vrei, poti face desene pentru o expozitie intrega! bafta!
please funda?

13 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Cauta desenele lui 'H.R. Gieger' si, poate te inspira.

| deny a răspuns:

Un emoist care incerca sa se taie cu lama si putin sange

| Aleeeeeeee a răspuns:

Poti sa faci un vampir care suge sangele unei femei, intr-o noapte cu luna plina, aproape de un cimitir happy

| danbnz a răspuns:

Idei desene horror... hmmm... de exemplu "mintea" ta in streang

| ELD a răspuns:

Deseneaz`o pe bloody mary rolling on the floor[ca tot e asa de renumita pe site`ul asta]...happy
Deseneaza o femeie cu un cutit, ceva cu sange...:-&[ce imaginatie bogata am:-&]. nu stiu eu zic ca ideile iti vor veni pe parcurs ce te gandesti la un anumit film sau stiu eu ce video.bafta! spor la desenat! bye!

| Rallucadela a răspuns:

Incearca pictorialele cu Lilith...:]

| Raul a răspuns:

Well f*uck me sideways, exista desene horror? :-o...cred ca gasesti asa ceva pe animax...searathinking

| GirlOfDeath a răspuns:

Cranii, oameni care sangereaza, o phsihopata cu sabie plina de sange

| hayley a răspuns:

Vampiri in camere intunecate, o casa a groazei cu scheleti si cranii, portret vampit ( sa se vada dintii ), dragoni si trandafirri - impreuna.

| andra_7810 a răspuns:

Pai poti face o casa bantuita sau moartea cu coasa, fantome seara la cimitir care merg spre cer multe chestii dar astea sunt cele mai simple bafta.

| vio122 a răspuns:

Incearca sa faci o fata care e legata de un scaun ( acea fata fiind posedata), langa ea un preot care incearca sa o ajute. iar prin camera multi dracujori care ies din ea.sunt multe idei. timp sa ai pentru a le facehee hee

| Rebela170 a răspuns:

Un cap de schelet laughing, mai stiu eu ce. un dragon, o aripa de dracubig grin