| sufletsel a întrebat:

spunetmi si mie va rog cum pot insera o imagine intr-o prezentare power point? dar o imagine din calculator nu din clip organizer. e urgenta va rog raspunde-ti! funda si vot toata lumea!

Răspuns Câştigător
| qqYYDDzzOOrree a răspuns:

F.simplu dai copy pe imagine si dupaya dai paste unde vrei sa pui in powerpoint si gta

2 răspunsuri:
| 1m2r3a a răspuns:

Ori cu copy paste...dai copy(ctrl+c) la imagine>>mergi la slide-ul unde vrei si dai paste(ctrl+v)
dar cel mai simplu mi se pare prin drag and drop.'tragi'(ti apasat click st) imaginea in ce slide vrei
sau mergi la insert>>image.

| bianca1234 a răspuns:

Insert -> Picture -> From File... si apoi iti alegi poza de unde stii ca estewinking