| SweetyLovVe28 a întrebat:

Stie careva cum sa fac ca atunci cand imi deschid Mozila sa imi apara mai multe file cu pagini pe care le vreau eu! ex: sa imi apara: pagina de start si YouTube. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| RandyMarsh a răspuns:

Buna!

Incearca sa folosesti Opera,are pe pagina de start Facebook, Yahoo, Youtube, Wikipedia, Google.Si in plus, mai poti adauga tu ce pagini vrei.
Eu le-am testat pe toate, iar Opera este cea mai ''comoda'' si cea mai rapida.
Bafta!

| SweetyLovVe28 explică (pentru RandyMarsh):

Si de unde pot sa descarc opera?

| RandyMarsh a răspuns (pentru SweetyLovVe28):

Daca nu ai gasit, poti descarca de aici:
http://opera.joydownload.com/&c=123? gclid=CPza2tDC57sCFcud3godNz4Anw