| DouaPuncteD a întrebat:

Buna TPU`! Stiti am gandeam asa. Am vazut de fapt sunt sigura ca toti stiu ca exista acel "utilizator al anului". Ce ar fi daca ar exista si "intrebarea anului". Depinde de categorii. Cea mai amuzanta intrebare sau cea mai inteligenta sau intrebarea cu cele mai multe raspunsuri. Voi. ce parere aveti?confused

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

Buna happy
Este o idee chiar foarte buna si eu m-am gandit la o anumita intrebare cu foarte multe raspunsuri care poate deveni intrebarea lunii si chiar intrebarea anului 2010 o intrebare legata sau nu de anul 2010 cu raspunsuri folositoare si binenteles destul de multe ca sa merite numele de "Intrebarea Anului".
Eu sunt de acord cu acesta idee si as vrea sa o comunic si celorlati happy.
As vrea de asemenea sa vorbim si cu @Stella despre ideea noastra si poate o putem pune in aplicatie happy!
Multumesc kiss

1 răspuns:
| DouaPuncteD explică:

Da.`! Eu propun sa ii trimitem un mesaj Stellei, sau Ralucai. Sau poate ele ne vor vedea intrebarea si isi vor lasa opinia aici.