| anonim_4396 a întrebat:

stiti un program bun de facut filme din poze, gen ca "Wondershare video editor" problema la el e ca cand termin videoclipul apare pe toata perioada sa titlul programului (asta fiindca nu am luat versiunea completa) as vrea un program gen asa daca stiti (fara windows movie maker) FUNDA!

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

În afară de Movie Maker, restul costă. Folosesc Proshow, dar tot cu bară d-aia e dacă nu e cumpărat. Eu îl am full şi nu mi-apare aşa. Dacă eşti mulţumită de cel pe care-l ai, atunci cumpără-l şi scapi de probleme. Unul complet gratuit e rar şi prost.

| MeMyselfAndMyShadow a răspuns:

Exact cum a spus si abramburic, Photo Story este foarte bun, asemanator cu Movie Maker. Si este free!

| abramburic a răspuns:

Iti recomand, Photo Story. Am realizat cateva clipuri, si pot spune ca e foarte simplu de folosit si totodata destul de complex. Succes!