| tonyc7 a întrebat:

Buna, TPU. Stiti vreo aplicatie gratuita cu melodii si efecte speciale pe care sa le pun unui video scurt?

Răspuns Câştigător
| NLS a răspuns:

CapCut, atat daca e vorba de telefon, cat si pe PC (dar pe PC fa un amard de bine si descarca programul, nu folosi varianta web, de browser).

Pe Smartphone mai exista si VN Video Editor, dar nu are atatea efecte precum CapCut.

Melodiile trebuie sa le gasesti tu.

Poti folosi site-uri cu melodii royalty-free. (scrii pe Google: royalty free ambiental music, royalty free romantic music, etc)

Sau poti sa iti transformi cu 4K Youtube to MP3, orice melodie doresti de pe YouTube, direct in MP3 (15 melodii pe zi, in varianta gratuita, si cred ca pot fi si mixuri lungi)

https://www.4kdownload.com/downloads/34#

2 răspunsuri:
| dumitruanca a răspuns:

Cap cut

| pisica2017neagra a răspuns:

Capcut, KineMaster