| NuttelaB a întrebat:

Sunt fata.Mi-am cumparat acum o zi un laptop (Toshiba) si am vrut acum sa descarc metin2 fun. Cand sa dau,, incepe jocul,, mi-a scris ca nu merge grafica 3d...Am citit la alte raspunsuri la aceleasi intrebari dar unii scriau despre placa video ca nu mai este buna si ca trebuie schimbata, dar eu nu stiu nici macar ce este aia placa video da sa o mai si schimb o.0. (Am windows 7 ultimate si nu cred ca are ceva cu placa, laptopul fiind nou) cine poate sa-mi dea explicatii bune si detaliate il astept cu drag. Multumesc! Fundita cu cea mai mare placere.

4 răspunsuri:
| NuttelaB explică:

Am sa incerc...

| nSw0w a răspuns:

Înseamnă că Windows-ul nu ţi-a instalat driver-ul de la *placa video*. Când ai cumpărat laptop-ul nu ai primit şi nişte CD-uri?

| K0sti a răspuns:

Driverele de la placa video nu sunt instalate!

| NuttelaB explică:

Nu am primit niciun CD...Si cum pot eu sa le instalez?