| XxBoGdAnXx a întrebat:

BunA TPU...Sunt nou si am si eu o intrebareEE
Ieri a fost ziua mea si am primit un mp3 player. Dar nu stiu cum sa pun muzica pe el.AM descarcat muzica in calculator dar nu stiu cum sa merg mai departe, va rog sa ma ajutati

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Introdu mp3 in ranura USB deschizi din my computer apoi ranura E, H, G depinde cum iti apare apoi copiezi si dai paste la melodiile de care iti plac. Inainte sa il scoti te duci in coltul de jos din dreapta faci click dreapta pe litera unde e mp3 tau sa il scoti cu siguranta si gata.

| XxBoGdAnXx explică (pentru mgtow):

Multumesc mult.merge**

4 răspunsuri:
| Mariusfreek a răspuns:

Acel mp3 player are si cablu de date? daca nu fa rost de unu

| mgtow a răspuns (pentru Mariusfreek):

Are un fel de capac care il scoti si vezi mufa pentru usb, cum sa iti fac eu rost de cablu de date? Ala ti-l cumperi tu doar e interesul tau. Mp3 nu are nevoie de acel cablu, ti-am zis ca are mufa usb.

| mgtow a răspuns (pentru Mariusfreek):

Am gresit nu era pentru tine raspunsul.