| AvramTI a întrebat:

Sunt un baiat de 16 ani din iasi.
spuneti-mi si mie va rog cel mai bun hair stylist din iasi si unde ii este localizat salonul.

2 răspunsuri:
| JokoSmile a răspuns:

Hi, Nu sunt din Iasi big grin, dar poti sa mergi undeva prin centru sau intr-un mall acolo sigur gasesti un salon cu profesionisti, orice ar fi nu te duce la micile frizerii din cartierwinking.
Peace

| ClaudiuAndrei90 a răspuns:

Uite iti recomand salonul RStyle.Stilistul are si un catalog cu tunsori de unde poti alege ce doresti.Salonul este localizat in Tatarasi, dar nu stiu exact unde.Stiu doar ca in apropiere exista Liedl.