| sticksulet a întrebat:

Buna TPU
Urgent
nu pot deschide la Mozzila firefox "new tab" pe plusul acela, de langa fereastra. nu stiu ce are, asa dintr. o data
Stiti vreun motiv posibil?
funda!

4 răspunsuri:
| Cheater a răspuns:

Poti reinstala sau face update la mozilla sau o alternativa ar fi sa deschizi new tab apasand ctrl+t.

| Eღilia62 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza temei pe care o ai la firefox, mie mi se intampla sa nu-mi mearga bara de derulare.Sus in stanga click pe Firefox>Aspect>activezi alta tema sau descarci una de pe https://addons.mozilla.org/ro/firefox/themes/

| sticksulet explică:

Nu merge niciuna, multumesc oricumhappy

Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca asa: Unelte/Optiuni/File, bifezi Deschide ferestrele noi in file (daca nu este bifat) si dai OK. Succes si numai bine!