| anonim_4396 a întrebat:

Urmariti next top model by catalin botezatu 2? Daca da, care concurenta vi se pare cea mai frumoasa? si cum vi se par restul fetelor?

Răspuns Câştigător
| Mayaline a răspuns:

Sunt toate frumoase, dar unele au un caracter urat.Cel mai mult imi plac Irina si Karin sunt frumoase si au si cele mai bune poze.Bye!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| BMW200 a răspuns:

Mie mi-a placut de Iasmina happy

| Razvan4414 a răspuns:

Toate sunt frumoase...Eu le-as alege pe toatehappy Toate sunt frumoase in felul lor. Iulia oricum favorita meatongue funda:S

| didi12 a răspuns:

Da!:X Mie frumoasa mi se pare Laura,desi majoritatea spun ca e uratica si ca are urechile mari. Faza cu urechile e adevarata, dar totusi e cea mai potrivita pentru next top model, are o fata de model.Aida e frumoasa,asa cum e ea cheala, fiindca daca stai bine sa te gandesti daca o tunzi pe Flori, de ex. cheala...Nici nu vreau sa ma gandesc! Frumoasa mai e Iuliana, pacat de comportament.Si de Sandra imi place, dar pentru next top model nu e deloc potrvita.In fine,toate fetele de acolo au ceva frumos, ca doar de aia sunt acolo, nu?