| gago a întrebat:

Buna TPU va rog frumos ajutati-ma imi vine sa sparg compu nu stiu ce are cand dau pe un program imi scrie o eroare mozsquilite3. dll stiu ca trebuie sa iau dll ala si nu stiu unde sa il bag eu l-am bagat in folderu cu ala pe care vreau sa intru dar dupa aia nu mai reactioneaza cu nimic nu mai intra, nu mai da eroarea. nimic va rog ajutati-ma plss crying

dau funda + vot

1 răspuns:
| NorbertIsMyName a răspuns:

1.Deshide Task Manager si intra la Processes

2. Cauta Mozsqlite3.dll si apasa End Proces...catd espre un program inerca un scan cuhttp://www.helpinminutes.com/Download.php