| Dinu_Diana_1994 a întrebat:

TPU! Voi ce va doriti de Craciun? Dau o Fundita pentru cel mai tare raspuns!

Răspuns Câştigător
| Teomari a răspuns:

Eu imi doresc sanatate, multa sanatate, un telefon, dar cel mai depret o iarna ca-n povesti cu multa zapada, sarbatori plinde de bucurie si de spiritul craciunului.

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Un telefon big grin
Dar nu orice telefon tongue
Si sanatate pentru mine si parinti bineinteles!

| Adry05 a răspuns:

Aş fi încântată să primesc un căţeluş.

| 4ndr33y a răspuns:

Liniste si pace, astea doua fac mai mult decat orice obiect material!
Adica sa stai linistit, fara nici o grije, fara nici un stres, sa stii ca totate sunt bune si la locul lor.

| RobbyPh a răspuns:

Eu sincer nu imi doresc nimic doar sanatate ca e mai buna decat toaterolling on the floor))

| Dinu_Diana_1994 explică (pentru RobbyPh):

Asa-i, dar pe langa sanatate mai trebuie sa ai ceva care iti doresti!