| Johnny_6115 a întrebat:

Vreau niste sfaturi si inainte sa incep vreau sa cititi cu atentie.

Sunt o fire mai sensibila si de multe ori cand mi se intampla ceva rau ma simt foarte rau si apoi in incep sa plang si asta ma enerveaza fff tare si nu stiu ce sa fac.Si nu stiu de ce se intampla numai la scoala de obicei la note mici.Pe strada sau la prieteni nu stiu dar parca sunt alta persoana. Ce sa fac sa nu mai plang si sa fiu suparat.

DAU FUNDITA BINEINTELES!

Răspuns Câştigător
| KaRa23S a răspuns:

Pe mine ma apuca rasul la necaz ori ma enervez si arunc pahare(mi-am cumparat 2seturi pentru asta) bninteles acasa si nu ma mai gandesc la asta. Sa vezi prof ce urat se uita la mine kn am luat 4 si am inceput sa rad. Cica face el : razi, tu, razi, dar n'ai de ce.

1 răspuns:
| Pitickutza a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa fi inconjurat doar de prieteni si la scoala si aksa...asa iti va fi mai usor sa te adapezi in mediul in care o sa fi