| KingJulien a întrebat:

Buna TPU... vreau sa-mi dati un sfat in legatura cu ceva
Mie imi place la nebunie actoria si deaseamnea as vrea sa fiu cineva cunoscut(un actor celebru) iar multe persoane mi-au spus ca ma pricep de minune, de unde as putea sa incep?

Răspuns Câştigător
| ADEITeam a răspuns:

Sa joci in piese de teatru la scoala? Ar fi un bun inceput si apoi poti urma o facultate de actorie. Eu vreau sa fiu regizor si iti promit ca vei fi in primul meu film...rol principal normalwinking nu-ti pierde increderea si mergi mai departe.

3 răspunsuri:
| Etxd a răspuns:

Ai puteaa juca la teatru pentru inceputhappy

| roxxy96 a răspuns:

Pai ai putea sa mergi la un curs de actorie dupa care sa te inscri la castinguri.Mult succes!

| GreyS a răspuns:

Pai pentru inceput te-ai putea interesa la un teatru daca au nevoie de figurati si ai putea sa teangajezi ca figurant pentru un iceput dar daca vrei sa fi actor trebuie sa urmez ori un curs ori liceul de arta pe profilul Teatral(asa se numeste in orasul meu liceul)si dupa aia cred ca sti ce trebuie sa facibatting eyelashes