| OvisOvidiu a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu daca existe posibilitatea de a salva un folder pe o retea sau alte mijloace de transfer pentru ca am un folder cu foarte multe programe si site-rui care imi folosesc ajungand la 36.511.883.590 octeti adica 34 gb
Si acum vreau sa imi schimb windowsul astept pareri mersi

1 răspuns:
| razvanlost a răspuns:

Cel mai bun mod de stocare ar fi un HDD extern. Daca nu, poate ai un calculator de rezerva. Poti trimite intre ele fisierele cu un server ftp. Daca nu, roaga pe cineva care are spatiu mai mult liber sa-ti stocheze fisierele tale (tot asa, i le trimiti pe FTP - tie iti trebuie Filezilla server, lui Filezilla client).