| Andrey2009 a întrebat:

Buna tuturor, am o întrebare, din greșeală am băgat în contul de google play 100 de euro și sunt în soldul google play, cum as putea sa ii recuperez înapoi că nu vreau să-i cheltuii pe jocuri de acolo era pe Steam poate că da.

Răspuns Câştigător
| Alexuu0421 a răspuns:

Nu ii mai poți scoate dar poți sa-i bagi în jocuri sau sa cumperi abonamente, ex:Netflix, Disney+

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai cum sa-i recuperezi, sunt inca banii tai necheltuiti, aflati in contul tau de google unde vor sta pana ii cheltui.

| Constantin9704 a răspuns:

Mai bine îmi trimiți mie decât să îi cheltuiești inutil?

| mrArtE a răspuns:

Salut, uite daca stii engleza ai aici pasii pe care trebuie sa ii urmezi
https://support.google.com/paymentscenter/answer/7687294?hl=en