| Magureanu_Krisztofer_1994 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o intrebare, daca ma poate ajuta cineva cu niste informati, am de facut un atestat cu titlul "Notiuni generale ale contractului de munca" daca ma poate ajuta cineva cu niste informati ma puteti ontacta pe E-mail la krisztofer_21@yahoo.com. Multumesc!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Citeste Codul muncii, in ce priveste contractul individual de munca. De asemenea poti cauta si pe internet, precis exista o asemenea tema. Nu in ultimul rand poti citi tema intr-un manual de drept al muncii.