| Naaughty a întrebat:

Buna tuturor!
Doresc sa achizitionez iPhone 5S, numai ca nu am de gand sa dau 30k mil.
Totusi, cunosc cateva persoane care vand Iphone 5S blocat in icloud.
Se tot zvoneste ca se poate debloca. ma puteti clarifica va rog? sa stiu daca sa cumpar sau nu. am mai intrebat si pe altii - 50% au spus ca se poate, 50% au spus ca e vrajeala -
? _?

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://forum.softpedia.com/......-tutorial/
Daca nu se poate, ramai cu el, daca se poate, te costa sigur prea mult. Deci, mai repede iti iei unul normal sau care nu e blocat in icloud.

| TheDarK2012 a răspuns:

Se poate, dar te costă destul, mai bine îți iei unul nou.

| Băisan_Dragoș_1999 a răspuns:

Nu se poate sparge contul de icld. Te sfatuiesc sa il iei la mana a doua daca nu vrei nou

| s1ge123 a răspuns:

Iati si tu un Samsung Galaxy S5, e mai ieftin sau un HTC One M8 (Acest telefon este pentru oameni mai maturi maturi)