| oj a întrebat:

Buna tuturor mi-am facut un canal pe youtube cu filmulete amuzante si fac filmuletele singur le cat si apoi le montez cum imi place mie nu o sa mile bloceze privind drepurile de auto

puteti sa va uitati si saimi spuneti va roog

http://www.youtube.com/watch?v=cFVNFic_yPU

1 răspuns:
| Gerrard08 a răspuns:

Daca acele clipuri sunt facute de tine, nu ti le blocheaza. Poti uploada si chiar obtine bani din ele, cand il uri pe Youtube, ai optiunea MOnetizare, o bifezi, si in functie de clicurile primite pe reclamele ce apar la clip tu primesti bani, Succes!