| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor, Stiu ca urmatoarea intrebare e cam " prosteasca" Dar toti prietenii mei au like-uri la poze cu "gramada" iar eu am putine, si unii fac misto de mine ca am asa putine...: CUM POT FACE SA AM SI EU MAI MULTE LIKE-URI? Va rog fara raspunsuri gen " roaga prietenii sa-ti dea"" nu o voi face pentru ca vor zice ca-z "cersetor" de like-uri!

Răspuns Câştigător
| TeOLica a răspuns:

Pai in primul rand unii sunt invidiosi sau au ceva cu tine, deci pot spune asta dar nu trebuie sa te afecteze trebuie sa ii tratezi cu indiferenta si mereu sa ai o replica bine gandita ascunsa in buzunar.
Iar raspunsul la intrebarea ta, trebuie sa fi cunoscut ca baiat sa fi frumusel sai ai carisma si daca bagi multe fete in boala dupa tine o sa vina si like-urile.Dar sa stii ca prin like-uri nu scoti bani deci mai bine stai linistit cu grupul tau de prieteni si trateazai cu curu pe cei care te enerveaza.

1 răspuns:
| TheJoint a răspuns:

Apeleaza la un fotograf profesionist, si fa-ti poze 'demne' de multe like-uri.