| pitbull93 a întrebat:

unde imi recomandati sa fac chestionare: toni auto sau drpciv.ro? care dintre acestea au intrebari ca la examen? sau asemanatoare

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Pe drpciv.ro ai aceleaşi chestionare ca la examen. Este site-ul oficial al poliţiei. Atenţie că la examen o să ai şi întrebări care nu o să-ţi apară pe site-ul lor. Îţi recomand să intrii şi pe urssur.com unde poţi vedea greşelile care le faci. Sunt aceleaşi întrebări care le găseşti şi pe drpciv.ro doar că au şi rezolvările.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Pe site-ul drpciv.ro testele sunt EXACT ca la examen. happy

| Iannys a răspuns:

Drpciv.ro fara indoiala.bafta

| Stephisorrr a răspuns:

Drpciv.ro - in proportie de 70% dintre intrebarile de la chestionarele site-ului au aparut si la examene.

| ZEYN a răspuns:

Incearca asta, eu am luat sala din prima :D sunt aceleas intrebari ca la politie!

http://chestionare-online.blogspot.ro/