| biencutza4u a întrebat:

urgent! cine este pe www.fripta.com si stie care premiu din aceasta runda valoreaza mai multe ciuperci (intre IPhone3GS si BlackBarry Storm 9500) pls dau Fundita Mare

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| gopo_9088 a răspuns:

Eu am 1287 de ciuperci si nu am primit inca nici`un mail pentru confirmarea datelor, cred ca totul este o leapsa doar ca sa faca oamenii sa faca reclama, daca nu voi primi nici`un raspuns in curand voi face reclamatie la site. iar daca voi primi imi voi cere scuze pentru acest comment...

| Gabytzuu001 a răspuns:

Am facut si eu 831 de ciuperci pentru steam.Am cu 31 mai multe si inca nu am primit mail.