| robbyy a întrebat:

urmeaza sa fiu clasa a9a la profilul de electronica si automatizari. imi spune cineva care este acolo cum este? este greu sau usor? dau funda cine ma lamuraste bine:*:*:*:*

1 răspuns:
| WhiteMoth a răspuns:

Sunt foarte multi baieti (majoritatea prea prosti sa poa' sa scoata o medie mai mare de 6-7 sa intre la un profil mai bun), foarte putine fete (~urate). Orele sunt vazute ca un 'cosmar' de profesori (pe buna dreptate parerea mea). + La orele celor de la profilurile mate-info/turism/economie clasa ta (electrica si automatizari) o sa fie dat ca exemplul cel mai prost din scoala.