| Pr@jYTuRyC@_DuLkE a întrebat:

Buna!
va iubi pe toti!love struck
o curiozitate si o intrebare in legatura cu emisiunea de pe proTV numita dansez pentru tine
care este exhipa voastra favorita?
va rog sa-mi raspundeti la toate intrebarile sincer si pe rand
care va doreati sa castige marele premiu
dupa parerea mea cea care a castigat
vi se pare corect ca grigore a ajuns in finala?
mie nu ca a facut materiale in care demonstreaza cat de prost crescut e
o descrierea la echipa magda si morosanu imi puteti da?
mie mi se par cei mai muncitoi.
plz raspundeti la toate intrebarile ca nu sunt grele.si sincer ca dau funda.pa!

7 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Echipa, ea preferata a fost Iuliana si Grigore pana cand am vazut ce ii poate capu lu Grigore. El imi doream sa castige, dar cum am mai zis dupa ce am vazut mi-as fi dorit Antonio.Intr-un fel mi se pare corect ca a ajuns in finala, pentru ca lumea la votat, nu a ajuns pe pile.Magda si Morosanu au fost o echipa bine sudata, care au colaborat foarte bine, care a muncit foarte mult.

| Pho3nix a răspuns:

Deci...
Vroiam foarte mult ca sa castige Moroasnu si cu Magda si au reusit. Bravo lor!
Grigore a fost cam nesimtit sa-i vorbeasca la spate pe toti mai ales in halul ala. In fine...asta e.
Oricum, eu ma bucur ca a castigat Morosanu. big grin

| Bubu9110 a răspuns:

Echipa mea preferata este Iuliana, Grigore si Bursucu'.
Iuliana si Grigore
Da. Ceea ce s-a intamplat cu filmuletul a fost foarte urat dar totul s-a rezolvat.
Magda si Morosanu sunt o echipa frumoasa si care s-au straduit sa ajunga pana aici. O echipa care a luptat cu focul sa castige marele priemiu.

| UnxsurPlusxDexEnergiexFereste`tex a răspuns:

Echipa mea preferata a fost liuba si botezatuhappy

| danutza45 a răspuns:

1. andreea& antonio

2.andreea& antonio sau magda & morosanu

3. da, mi se pare dar nu pentru dans, ci pentru caz (cum sa fie prost crescut daca nu are parinti?)

4. au fost o echipa buna care a demonstrat ca merita marele premiu si ca au muncit pentru el happy

| dailydaisy07 a răspuns:

Deci in primul rand grigore e un nesimtit de pute si in al doilea rand morosanu e cel mai tare!

| nituandrei10 a răspuns:

Echipa mea favorita este echipa Magda si Morosanu! Eu imi doream chiar ei sa castige adica au castigat! Nuuuu! Grigore e cam prost crescut! Isi batea joc de toti! Cica aia e nu stiu cum, nu stiu ce... Numai prostii zicea! Pai Magda si Morosanu sunt o echipa desteapta, inteligenta si foarte puternica!