| RoxiesDreams a întrebat:

va rog frumos ajutati-ma nu stiu ce am facut la celculator cred ca am dezinstalat ceva, nu mai pot auzi niciun sunet de pe net doar daca descarc in calculator.PLIZ! ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| Artemisia a răspuns:

Probabil exista probleme in browserul tau (Moziila, Google Chrome, Internet Explorer etc).
Eu iti recomand sa dezinstalezi browserul iar apoi sa il reinstalezi.Probabil ai dezinstalat ceva la browser, asta e problema cu siguranta.