| Loveisin a întrebat:

Buna!

Va rog sa imi dati cateva sfaturi :

Eu il plac pe un baiat de le mine din scola dar eu nu sunt sigura daca si el ma place, cand ne uitam unu in ochi celuilalt el ma face sa ma rad si atunci simt ca il iubesc si mai mult si in fiecare seara ma gandesc la el si imi vine sa plang

Va rog ajutati-ma.

Răspuns Câştigător
| pinkpupix a răspuns:

Fa rost de id-ul sau numarul sau de telefon si incearca sa te imprietenesti cu el, sa vorbiti sa glumiti si incet incet poate se leaga ceva. Am incercat si eu asa cand eram mai mica si a functionat:X Succes!

3 răspunsuri:
| sonya a răspuns:

Nu ai de ce sa plangi. Cel mai bine este sa vorbesti cu el fata in fata sau pe internet daca poti sa ii afli un id ceva. Daca ti-e rusine roaga pe o prietena de-a ta sau una comuna sa vorbeasca cu el. Succes

| denisa_6193 a răspuns:

Ba beti pe Acer coleg in sc il iubesti ca te conbin eu cu el una 2

| pufoghost a răspuns:

Cand te uiti in ochii lui trebuie sa ii zic „sarutama"