| lavinia4 a întrebat:

va rog sa imi spuneti cum imi pot pune videoclipul pe youtube?

Răspuns Câştigător
| 0xBloodyKidx0 a răspuns:

Pai 1.trebuie sa ai cont pe youtube
2.Acolo unde dai la search sa cauti videoclipuri muzica etc apare Upload
3.Dai iar pe butonul upload si alegi videoclipul
4. Daca e mare videoclipul va dura cam o zi sau o jumatate de zi daca e de cateva minute sau secunde poate o ora sau cateva minute
5.Nu scrie descrierea imediat deoarece exista posibilitatea de a nu se salva
6. Daca vrei sa scrii descrierea trebuie sa te duci la contul meu sau my channel depinde de limba in care ai setat pc`u, dai la video si langa videom scrie edit scrii ce trebuie si salvezi

Bafta happy

3 răspunsuri:
| mnopqr a răspuns:

Mai intai trebuie sa ai un cont pe YouTube. Apoi trebuie sa te duci la Upload, si sa alegi videoclipul pe care vrei sa-l incarci.winking

| Acier a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iti faci un cont pe youtube. Da click in dreapta sus pe linkul "Crati un cont".
Te conectezi si ca sa uploadezi, tot in dreapta sus ai un link "Incarcati", dai click pe el si de acolo ar trebui sa iti fie mai suor.

| victorbold a răspuns:

Daca nu te descurci nici cu sfatul lui tr3fla care e cel mai bine explicat apeleaza-ma pe id viqdesign (yahoo mess)