| pop_5922 a întrebat:

Buna va rog sa ma ajutati sotul meu lucreaza in constructii si nu gaseste nimic de lucru eu sun in somaj tehnic si suntem disperati. Am tot incercat pe la mai multe firme de plasare a fortei de munca in strainatate dar toti cer comisioane mari si ne temem sa nu fie tepe. Dati-mi o idee ce sa ma fac ca de ajutat nu ma ajuta nimeni.Ma consolez cu gandul ca sunt oameni mai amarati ca mine dar totusi este foarte greu.Va multumesc.

2 răspunsuri:
| realitate a răspuns:

Daca esti din buc pot sa te ajut eu

| pac2oo6 a răspuns:

Incerca la Mec'donalds pentru Germania acolo ar trebui sa fie loc.