| Roxii13 a întrebat:

Buna :* Voi ce a`ti alege intre Tableta si Laptop thinking dau fundita

23 răspunsuri:
| Reek54 a răspuns:

Daca ai deja pc, iti recomand tableta pentru ca o poti lua oriunde, bateria tine mai mult, si depinde si pentru ce o iei daca o iei pentru. internet, muzica. filme, poze e super.

| deea1919 a răspuns:

Tableta
fundita?

| spaghetty a răspuns:

LAPTOP mai bun, mai puternic, si mai ieftin pe langa o tableta care nu are nici pe un sfert resursele la laptop

| YahooMail a răspuns:

Laptopul, pentru ca... iti zic eu. Te vei plictisi repede de tableta.
Bafta

| eduardpuiu93 a răspuns:

As alege Laptop deoarece are procesor mai bun, spatiu de stocare mai mult, ecran mai mare, tastatura cu toate functiile si nu are touchscreen.

| OneMoreGirl a răspuns:

Eu as alege Tableta... E mult mai fashion!))

| BiscuiteOreo a răspuns (pentru OneMoreGirl):

Pai ti-o iei sa arati lumii ca esti la moda si ca ai bani? laughing

| OneMoreGirl a răspuns (pentru BiscuiteOreo):

Eu n-am bani si nu mi-o iau sa o arat lumii! Ok? Dar daca as alege intre tableta si laptop. Nu m-as opri la laptop.winking Asa ca Relax si vezi-ti de viata!

| Antonica a răspuns:

Leaptop

| Natiiiiiii a răspuns:

Laptop big grin

| Jeryko a răspuns:

Daca ai deja PC ia-ti tableta. Daca n-ai PC iti recomand un laptop

| LordeTil a răspuns:

Tableta ptk o poti lua ori unde si e mult mai folositoare. In plus acum laptopurile sunt demodate tabletele au ocupat primul loc. Sper ca te-am ajutat paa

| BiscuiteOreo a răspuns:

Chiar daca tableta e performanta, nu vor fi aceleasi functii ca ale unui laptop. De exemplu, daca ti-ai lua iPad, nu ai avea flashplayer, ca pe un MacBook (True Story). Deci, eu as alege laptopul big grin

| Radu_7899 a răspuns:

Laptop, mult mai bun!

| rafaell a răspuns:

Pai imi dau seama ca ai pc deci eu as alege tabletea mai pratica si mai tare

| Eygey a răspuns:

Laptop, normal.

| Andrei_Andreiutzu_1997 a răspuns:

Laptopt pentru ca e mai bun si mai mare poate chiar si mai ieftin

| jmenpejmen a răspuns:

Pai tu ce ai vrea? Ambele is bune... Tableta e buna pentru net, muzica etc.Laptopul insa parerea mea e mai eficient Dar tu alegi pentru ce iti trebuie

| MadnessPhanta a răspuns:

Ba eu as alege tableta deoarece, bateria iti tine mai mult, si poti sa ii cumperi un gadget ca un fel de tastatura pentru ea, si arata ca un laptop.+ ca e si touch screen!

| HoricaShark a răspuns:

Laptop deoarece tabletele sunt mai costisitoare iar laptopul este mai performant.

| Alexu112 a răspuns:

Tableta, e mult mai performanta si o poti cumpara cu un buget acceptabil

| Radu_7899 a răspuns (pentru Alexu112):

Tu stii ce vorbestilaughing)?
Mult mai performanta?
Arata-mi tableta care are i7, 8gb ram, placa video 2gbwinking

| Alexu112 a răspuns (pentru Radu_7899):

Intereseaza`te si o sa vezi